TUNNID / LESSONS

Toimuvate tundide info Pollock Stuudio FB lehel / Check out current lessons in FB: facebook.com/pollockstuudio/events

ANATOOMIAKOOL (Online kursus Zoomis)

Anatoomiakool joonistustunnis õpime inimese keha kujutamise aluseid. Tegeleme keha proportsioonide tundma õppimisega, uurime lähemalt inimese keha poose, käe, jala ja portree joonistamise põhimõtteid.

Tunni kestvus: 1h 15 min.

Juhendaja: Nele Sooväli

JOONISTAMINE (täiskasvanutele)

Joonistamine algajatele on tund, kus õpime kompositsiooni põhitõdesid, proportsioone, varjutamist. Tund kujuneb vastavalt õpilaste huvile, kus saame katsetada soovi korral nii perspektiivi kui inimkeha joonistamist. Õpime tundma nii pliiatsit, sütt kui grafiitpliiatsit.

Kõik materjalid ja paber on hinna sees.

Tunni kestvus: 1,5h

MAALIMINE (täiskasvanutele)

Maalimine täiskasvanutele on tund, kus õpime maalimise põhitõdesid, kasutades peamiselt akrüülvärve, kuid proovime ka vesivärvi tehnikat. Kuna tunnis viibib väha õpilasi, siis tegeletakse igaühega erladi vastavalt tasemele. Kõik tasemed on oodatud, ka puuduliku tasemega õpilased:)
Hinna sees on paber (kuni A3), pliiats ja lihtsamad maalivahendid (nt. pintslid ja värvid katsetamiseks). Lõuendi hind lisandub tunnihinnale kui alustame uut projekti (see kujuneb vastavalt õpilase soovile, kui suur saab olema tema maal).

Tunni kestvus: 1,5h

*Õppides maali, on soovitatav ühineda ka joonistusgrupiga või väisata tundi kasvõi mõnel korral.

KUNSTITUND NOORTELE

Kunstitundi on oodatud noored vanuses 9-15 a. Siin õpime tundma joonistamise ja maalimise põhitõdesid, meisterdame ja teeme kollaaže. Õpime tundma värve, arendame loovat mõtlemist, vabadust ja julgust oma loomingus. Tund on väga vaba, kus õpilane saab realiseerida oma ideid ja vabalt valitud projekte.

Hinna sees on paber (kuni A3), pliiatsid, lihtsamad maalivahendid (nt. pintslid ja värvid) ja meisterdamise vahendid. Soovitatav on igale õpilasele soetada vähemalt üks tema isiklik talle meeldiv akrüülmaali pintsel. Kui õpilane peaks soovima maalida lõuendile, siis selle hind lisandub tunnihinnale (see kujuneb vastavalt õpilase soovile, kui suur saab olema tema maal).

Tunni kestvus: 1,5h

Õpetaja: Nele Sooväli

ART MANIFESTING

Art Manifesting on kord kuus toimuv loovplaneerimise töötuba. Selles töötoas võtame enda jaoks aja, et tõmmata hinge ja selgitada välja mida hetkel vajame, soovime või millest unistame. Ning paneme paika uue fookuse mille suunas liikuda kasutades erinevaid kunstivahendeid.

Selles tunnis ei toimu õpetamisprotsessi, vaid luuakse tingimused vabaks eneseväljendamiseks. Sobib absoluutselt kõikidele tasemetele (ka juhul, kui algtase puudub:))

Tunni kestvus: 2h

Juhendaja: Nele Sooväli

NB! Tundi on soovitatav tellida ka eraüritusena sünnipäeva või jõulupeo raames.