JUHENDAJA / TEACHER

Olen loonud Pollock Stuudio lähtuvalt soovist pakkuda inimestele võimalust lõõgastuda ja tegeleda loomingulise tegevusega ilma eesmärgita midagi konkreetset saavutada. Saavutamisele oleme orienteeritud igapäevaselt niigi. Pollock Stuudio on mõeldud selleks, et oleks koht, kus saaks puhata, mängida ja nautida protsessi. Inspireeruda ja inspireerida. Et võtta hetk ja välja hingata.

Olen Nele Sooväli – kunstnik, stsenograaf ja kunstiõpetaja. Olen loonud lavakujundusi Linnateatrile, Draamateatrile, Noorsooteatrile, Von Krahli teatrile, Vanemuisele, Rakvere ja Ugala ning teistele teatritele üle Eesti rohkem kui viisteist aastat. Olen õppinud psühholoogiat ja kunsti nii Eestis kui Hispaanias. 2017. aastal lõpetasin kunstiõpetaja magistriõppe Tallinna Ülikoolis ning peale kaks aastat kestnud õpetamiskogemust Haabneeme Koolis, lõin oma kunstistuudio Pollock Stuudio. Siia on oodatud kõik inimesed, kes soovivad enda loovat poolt avada ja tundma õppida. Lahkes ja heatahtlikus atmosfääris.

Stuudio eripära on isiklik lähenemine igale õpilasele, lähtuvalt tema huvidest, lõdvestumine, keskendumine vabaduse tunde leidmisele ning hubane keskkond. Oled teretulnud tellima endale eratundi, kunstirännakut või ühinema Pollock Stuudio grupitundidega stuudios või Zoomis. Samuti, saab tellida endale kunstitundi suve- või talvepäevadeks, tiimiürituseks või sünnipäevaks kas Stuudios kohapeal või Sinule sobivas kohas.

Pollock stuudio looja ja juhendaja Nele portfoolio: www.nelesoovali.com

Artikkel “Sisse- ja väljahingamine – pausi võtmise olulisusest” veebiajakirjas MIHUS:

https://mihus.mitteformaalne.ee/sisse-ja-valjahingamine-pausi-votmise-olulisusest/