TÖÖTOAD

NÄOMAALINGUD

Telli oma üritusele näomaalingute kustnik. Võimalik valida kõikvõimalike teemade seast: Jõulud, Halloween, superkangelased, loomad jne. Kutsu mind koju, mängutuppa, lasteaeda, firma üritusele või mõnele muule teemapäevale. Kõik materjalid on hinnas. Hind kujuneb arvestades seda kui suur on üritus (mitu inimest vajab maalingut), millised on täpsemad soovid (teema) ning kus üritus asub (transpordikulu). 10-15 liikmelisele grupile võib arvestada hinnaks 65€/h.

Maalingute kunstnik: Nele Sooväli

Hinnapäringud ja broneeringud: pollockstuudio@gmail.com

TÖÖKOLLEKTIIVI KUNSTITUND POLLOCK STUUDIOS

Tule oma kuni 10 liikmelise töökollektiivi või sõpradega hubasesse Pollock Stuudio kunstitundi. Võimalus veeta meeldivalt aega õppides joonistamise aluseid või maalides akrüül- või vesivärvidega. Kunstitunni teema sünnib koostöös tellija soovide ja vajadustega.

Tunni kestvus: 1,5 – 4h vastavalt soovidele (kas üks või mitu erinevate vahenditega tundi).

Kogu mõnusale kunstiprotsessile saab juurde tellida ka snäkilaua.

Juhendab: kunstnik ja kunstiõpetaja Nele Sooväli

Anna märku oma soovidest / saada hinnapäring: pollockstuudio@gmail.com või helista: +372 56 452 693.

Kohtumiseni stuudios!

ART MANIFESTING

Art Manifesting on loovplaneerimise töötuba. Selles töötoas võtame enda jaoks aja, et tõmmata hinge ja selgitada välja mida hetkel vajame, soovime või millest unistame. Ning paneme muusika saatel paika uue fookuse mille suunas liikuda kasutades erinevaid kunstivahendeid (värvid, kollaž jms.). Igal osalejal valmib töötoa käigus tema isiklik visioonitahvel.

Selles tunnis ei toimu õpetamisprotsessi, vaid luuakse tingimused vabaks eneseväljendamiseks. Sobib absoluutselt kõikidele tasemetele (ka juhul, kui algtase puudub:))

Tunni kestvus: 2h

Juhendaja: Nele Sooväli

Saada hinnapäring: pollockstuudio@gmail.com

MUUSIKA JOONISTAMINE

Muusika joonistamine on teadveloleku töötuba, kus sukeldume hetke ja muusikasse kasutades joonistusvahendeid ning leiame sodimise kaudu võimaluse end väljendada. See on töötuba, kus kindlasti ei ole tarvis mitte mingisuguseid joonistusoskuseid. Kui tunni lõpuks valmib töö, mis Sulle endale meeldib, on see tore, kuid selle tunni peamine eesmärk on hetkes viibimine, muusikasse süübimine, erinevate kunstivahendite kaudu enda vabastamine, iseenda tundma õppimine ja nautimine.

Muusika Joonistamine toimub kord kuus Pollock Stuudios ning seda on võimalik tellida kuni 10 liikmelistele gruppidele.

Tunni kestvus: 1,5h

Juhendaja: Nele Sooväli

Saada hinnapäring: pollockstuudio@gmail.com

LÕÕGASTAV JOONISTUSTUND KONTORIS VÕI SUVEPÄEVADEL

Pollock Stuudio pakub võimalust tellida oma kontorisse või suvepäevadele loominguliseks pausiks 30 min. – 4h kestva joonistustunni.

Lõõgastavas joonistustunnis õpime vaba visandamist, proportsioonide mõõtmist ja varjutamist. Seda kõike pingevabalt ja rõõmsas meeleolus. Soovi korral saab lisada tööprotsessi ka värvipliiatsid või söe.

Tunni kestvus: 30 min. – 4h (Ajalist piirangut on võimalik kohandada vastavalt soovile).

Juhendab: kunstnik ja kunstiõpetaja Nele Sooväli

Saada hinnapäring: pollockstuudio@gmail.com

Broneeri aeg ning kohtume lõõgastavas kunstitunnis!

*

ANATOOMIATUND TÄISKASVANUTELE

Telli sõbrale sünnipäevakingiks anatoomiatund Pollock Stuudios. Võimalus veeta sõpradega aega õppides ja harjutades inimkeha joonistamist söega, taustaks muusika ja kaetud snäkilaud. Maksimaalne külaliste arv: 10 inimest. Sobilik nii meestele kui naistele.

Juhendab: kunstnik ja kunstiõpetaja Nele Sooväli

Saada hinnapäring: pollockstuudio@gmail.com

*

LAPSE SÜNNIPÄEVAPIDU MEISTERDAMISEGA TEIE OMA KODUS

Lapse sünnipäevapidu mängulise joonistuskoolituse või meisterdamisega. Tulen külla ja õpime joonistama inimest või meisterdame põrnikat või mõnda muud looma. Plaani teeme vastavalt sünnipäevalapse soovidele:)

Tunni kestvus: 1-2h

Saada hinnapäring : pollockstuudio@gmail.com

Juhendab: kunstnik ja kunstiõpetaja Nele Sooväli