TUNNID / LESSONS

Toimuvate tundide info Pollock Stuudio FB lehel / Check out current lessons in FB: facebook.com/pollockstuudio/events

ART CLASS

Art Class is a creative lesson made for english speaking people. We will learn the basics of drawing and painting, relax with some music and have a good time. You do not need to know anything about art or drawing. In addition to art studies, in each class, we will learn at least 3 new words in estonian;)

The basic materials like basic graphite pencils, brushes, paints and up to A3 size papers, are all included in the price. If we will start a bigger project then cartboards or canvases will come for extra price.

Duration: 1,5h

Teacher: Nele Sooväli

Size of a group is 5 people. Let me know if you are coming at least 24h in advance!

See you in the class!:)

ANATOOMILINE JOONISTAMINE (täiskasvanutele Zoomis)

Anatoomilises joonistustunnis õpime inimese keha kujutamise aluseid. Tegeleme keha proportsioonide tundma õppimisega, uurime lähemalt käe ja jala joonistamise põhimõtteid ning kolju joonistamist.

Tunni kestvus: 1h

JOONISTAMINE (täiskasvanutele)

Joonistamine algajatele on tund, kus õpime kompositsiooni põhitõdesid, proportsioone, varjutamist. Tund kujuneb vastavalt õpilaste huvile, kus saame katsetada soovi korral nii perspektiivi kui inimkeha joonistamist. Õpime tundma nii pliiatsit, sütt kui grafiitpliiatsit.

Kõik materjalid ja paber on hinna sees.

Tunni kestvus: 1,5h

MAALIMINE (täiskasvanutele)

Maalimine algajatele on tund, kus õpime maalimise põhitõdesid, kasutades peamiselt akrüülvärve, kuid proovime ka vesivärvi tehnikat.
Hinna sees on paber (kuni A3), pliiats ja lihtsamad maalivahendid (nt. pintslid ja värvid katsetamiseks). Lõuendi hind lisandub tunnihinnale kui alustame uut projekti (see kujuneb vastavalt õpilase soovile, kui suur saab olema tema maal).

Tunni kestvus: 1,5h

*Õppides maali, on soovitatav ühineda ka joonistusgrupiga või väisata tundi kas või mõnel korral.

KUNSTITUND NOORTELE

Kunstitundi on oodatud noored vanuses 9-15 a. Siin õpime tundma joonistamise ja maalimise põhitõdesid, meisterdame ja teeme kollaaže. Õpime tundma värve, arendame loovat mõtlemist, vabadust ja julgust oma loomingus.

Hinna sees on paber (kuni A3), pliiatsid, lihtsamad maalivahendid (nt. pintslid ja värvid) ja meisterdamise vahendid. Soovitatav on igale õpilasele soetada vähemalt üks tema isiklik talle meeldiv akrüülmaali pintsel. Kui õpilane peaks soovima õppeaasta lõpus maalida lõuendile, siis selle hind lisandub tunnihinnale kui alustame uut projekti (see kujuneb vastavalt õpilase soovile, kui suur saab olema tema maal).

Tunni kestvus: 1,5h

Õpetaja: Nele Sooväli

MEISTRIKLASSID JA KURSUSED

Kursused ja temaatilised meistriklassid toimuvad iga mõne aja tagant. Hoia end uudistega kursis järgides facebooki lehte: www.facebook.com/pollockstuudio